٨۸۵۴۳۵۶۱-٠٢١

پیشینه و خط مشی

خط مشی فراسام


گروه فراسام در چهار گرایش برق، الکترونیک، فناوری اطلاعات و تاسیسات حرارتی و برودتی فعال می­باشد. هدف عمده شرکت بکارگیری جدید ترین تکنولوژی های موجود در جهان جهت ارائه خدمات با کيفیت و مسئولانه، در راستاي توانائي تخصصي خود به مشتريان محترم مي‌باشد.یکی از ویژگی های بارز شرکت با توجه به زمینه های فعالیت آن گردآوری کادر ی مجرب از متخصصین است. شرکت تلاش کرده است تا با استفاده از چند گرایش صنعتی سیستم هایی بهینه ، بروز و کارآمد در صنعت را طراحی و اجرا نماید.
مشی شرکت انجام پروژه های میان رشته ای است که با در اختیار داشتن کادری مجرب اقدام به فعالیت در امور زیر نموده است:
- کنترل و مانیتورینگ صنعتی
- مدیریت چرخه تولید، تامین و فروش
- نگهداری تاسیسات
- کنترل و مدیریت انرژی
- کنترل عملکرد ماشین آلات
این شرکت آماده همکاری با شرکت ها و سازمان های مختلف برای کار بر روی انواع پروژه های تحقیقاتی، طراحی و اجرا در زمینه های یاد شده می باشد. بخشی از توانمندی ها و برخی از پروژه های انجام شده توسط این شرکت به تفکیک گرایش های مختلف در ادامه ارائه شده است.

پیشینه


شرکت مهندسی تحقیقاتی برنا طراح الکتریک در سال 1384 به صورت غیر رسمی با حضور تعدادی از جوانان خوش فکر و با دانش کشور تشکیل شد و از سال 1387 به صورت رسمی فعالیت خود را در حوزه های برق، الکترونیک، الکتروتکنیک و تاسیسات حرارتی و برودتی آغاز نموده است. مجموعه برنا طراح الکتریک در طی این سالیان با کسب دانش روز و استفاده در صنایع مختلف تلاش داشته تا قدمی در توسعه و پیشرفت وطن عزیزمان داشته باشد. گروه فراسام به عنوان بخشی از شرکت برنا طراح الکتریک از سال ۹۲ فعالیت خود را آغاز کرده است.